Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 12-13.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 12-13.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.04.2020r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Sprawca oferował do sprzedaży 5 opakowań  rękawiczek jednorazowych, a następnie po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.05.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Funkcjonariusze  Wydziału Kryminalnego KP Międzyrzec Podlaski realizując materiały własne ustalili, że 43-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego rozlewała alkohol niewiadomego pochodzenia. W toku przeszukania ujawniono butelki z zawartością cieczy o zapachu alkoholu. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. GÓRNA

W mieszkaniu budynku wielorodzinnego doszło do pożaru, w wyniku czego w pomieszczeniu, gdzie znajdował się piec ogrzewania centralnego doszło do zapalenia się tekturowych pudełek, w wyniku czego spalenia uległy drzwi wejściowe z tworzywa sztucznego. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała. Z uwagi na silne zadymienie mieszkańcy klatki schodowej opuścili mieszkania, niezbędne było oddymienie budynku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. STANISŁAWA TESSARO

Funkcjonariusze  Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego mieszkańca  Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży klocki oraz zabawki. Kupująca mieszkanka Białej Podlaskiej dokonała zakupu w/w rzeczy ustalając warunki i kwotę zakupu. Następnie dokonała wpłaty przelewem ekspresowym na wskazane konto, lecz do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy, a sprzedający zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży konsolę do gier oraz przyjął na wskazany rachunek bankowy zaliczkę. Do chwili obecnej sprawca nie przesłał zamówionego towaru jak też zerwał kontakt z kupującą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.05.2020 r. TERESPOL,

Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzoną mieszkankę Terespola do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd co do obowiązku zakupu i zamontowania czujnika gazu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży jednej tablicy rejestracyjnej z zaparkowanego przed blokiem samochodu marki Peugeot na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.  

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska

Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.