Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 12.09.2019

Policyjna kronika zdarzeń 12.09.2019

11 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, PLAC WOLNOŚCI
Nieznany sprawca dokonał rozłamania kilku elementów mocujących belki konstrukcyjne przenośnego dachu scenicznego, czym spowodował powstanie strat w wysokości 3.000 złotych.

11 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca oblał substancją służącą do usuwania lakieru karoserię samochodu osobowego marki BMW, powodując powstanie strat w wysokości 40.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

12 września 2019 r., TERESPOL, ul. CZERWONEGO KRZYŻA
Kryminalni z Terespola zatrzymali do kontroli drogowej 25-latka z gminy Terespol, który w okresie sądowego zakazu kierowania kierował samochodem osobowym marki AUDI A4. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez bialski sąd do odbycia kary pięciu miesięcy pozbawienia wolności.

22 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili, że 26-latek z Białej Podlaskiej w jednym z bialskich supermarketów ukradł alkohole różnych marek i artykuły przemysłowe o łącznej wartości 684,83 złotych. Mężczyzna został już rozliczony do sprawy.

10 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. JATKOWA
Nieznany sprawca ukradł rower marki KROSS o wartości 1.289 złotych, na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

25 czerwca 2019 r., TERESPOL, ul. JERZEGO POPIEŁUSZKI
Wczoraj terespolski komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za 24-latkę z gminy Żelechów wystawiła na sprzedaż ma portalu aukcyjnym Allegro.pl fotel wiszący, który pokrzywdzona z Terespola kupiła za kwotę 389 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała do chwili obecnej zakupionego towaru.

12 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Bialscy policjanci zatrzymali 29-latka z Białej Podlaskiej, który w miejscu zamieszkania posiadał niewielką ilość marihuany i amfetaminy.

12 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. FRANCUSKA
20-latka z Białej Podlaskiej kierując samochodem osobowym marki Audi jadąc w kierunku miejscowości Grabanów na skrzyżowaniu dróg wymusiła pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo krajową „dwójką” samochodem ciężarowym marki Volvo kierowanym przez obywatela Republiki Białorusi. Kierująca audi z obrażeniami została przewieziona do bialskiego szpitala.

25 lipca 2019 r., SOKULE
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że w dniu 25 lipca 2019 r. na terenie Leśnictwa Sokule i Leśnictwa Dołha doszło do pożaru lasu o łącznej powierzchni 70 arów. Wysokość strat została oszacowana na kwotę 1.706,40 złotych.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.