Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 12.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 12.09.2018.

12 września 2018 r., MAŁASZEWICZE DUŻE, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca włamał się do metalowej skrzynki zamkniętej na kłódkę, z której ukradł przetwornicę marki Koral i akumulator o łącznej wartości 700 złotych.

09 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. RADZIWIŁŁOWSKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca ukradł stalowe grzejniki. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował  poniesione straty na kwotę 600 złotych.

11 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj tutejsza komenda przyjęła zawiadomienie o kradzieży. Nieustalony do chwili obecnej sprawca z niezamkniętego samochodu marki Citroen Jumper ukradł pieniądze w kwocie 4.500 złotych, dwa kołowrotki do wędek o wartości 2.500 złotych każdy i nóż wielofunkcyjny o wartości 1000 złotych. Ten sam sprawca z niezamkniętego samochodu marki Audi ukradł dwie pary okularów przeciwsłonecznych o wartości 350 złotych każda. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 11.200 złotych.

12 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
Nieznany sprawca na terenie sklepu ukradł portfel z pieniędzmi w kwocie 400 złotych, kartą bankomatową i dokumentami, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

22 lipca 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony przez mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na tym portalu telefon komórkowy marki Huawei P20 Lite, za który zgłaszający zapłacił 910 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

26 sierpnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PIĘKNA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że 40-latek z gminy Rogów będący kierowcą lawety, podczas transportu samochodów, zamienił na stare i zużyte dwie opony w samochodzie Fiat Fiorino, cztery opony w samochodzie Fiat Fiorino, cztery opony w samochodzie VW Golf VII, cztery opony w samochodzie Renault Megane oraz ukradł trzy rolety bagażnikowe z samochodów VW Golf, Mazda CX5 i Citroen C5. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 3.700 złotych.

27 sierpnia 2018 r., ŁUBY
Wczoraj międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl kartę graficzną MSI GeForce GTX 970,
którą pokrzywdzony z gminy Międzyrzec Podlaski kupił za kwotę 616 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego towaru.

12 września 2018 r., ZABŁOCIE
Dzielnicowi z Terespola zatrzymali do kontroli drogowej 41-latka z gminy Kodeń, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Władimirec w okresie zakazu sądowego. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on ponad półtorej promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

12 września 2018 r., WOSKRZENICE DUŻE
Policjanci bialskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 46-latka z powiatu wyszkowskiego, który kierował samochodem osobowym marki Citroen mając ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

17 sierpnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PODŁĘCZNA
Międzyrzeccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 34-latek z Międzyrzeca Podlaskiego na portalu aukcyjnym Allegro.pl oferował do sprzedaży wkrętarki akumulatorowe oznaczone podrobionymi znakami towarowymi firmy „Makita” za cenę, która była wielokrotnie niższa od ceny sklepowej. Mężczyzna swoim działaniem spowodował straty w wysokości 2.914 złotych na szkodę firmy „Makita”.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.