Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 12.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 12.06.2019

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca ukradł zaparkowany w garażu podziemnym budynku wielorodzinnego motocykl marki BMW o wartości około 60.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

08 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALINY FEDOROWICZ
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl trzy gry na konsolę do gier Sony PlayStation 4, które pokrzywdzony kupił za kwotę 116,50 złotych. Zgłaszający otrzymał przesyłkę, jednak okazało się, że znajduje się w nich tylko etui, bez płyt.

12 czerwca 2019 r., KONSTANTYNÓW, ul. PARKOWA
Wczoraj janowski komisariat został powiadomiony o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za Agnieszkę A. wystawiła na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl obrzeże ogrodowe trawnikowe oraz kotwy do niego, które pokrzywdzona z Konstantynowa kupiła za kwotę 99 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru, a sprzedająca usprawiedliwiała niewywiązanie się z transakcji tym, że sama została oszukana przez nieuczciwego sprzedającego.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KSIĘCIA WITOLDA
Nieznany sprawca przywłaszczył zagubiony przez małoletnią córkę mieszkańca Białej Podlaskiej telefon komórkowy marki Huawei P8 Lite o wartości 550 złotych.

12 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GRABARSKA
Bialscy kryminalni zatrzymali 18-latka z Białej Podlaskiej, który w miejscu zamieszkania posiadał 6,1 grama amfetaminy.

12 czerwca 2019 r., WISZNICE, ul. KOŚCIELNA
Kryminalni z Wisznic ustalili pięciu sprawców pobicia trzech pokrzywdzonych, do którego doszło w dniu 07 czerwca 2019 r.,
w Dubowie. Sprawcami okazali się czterej mieszkańcy gminy Biała Podlaska w wieku od 18 do 21 lat oraz 21-latek z gminy Łomazy. Wczoraj doszło do zatrzymania i rozliczenia do sprawy trzechnapastników. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych dwóch sprawców pobicia.

12 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Kierujący samochodem osobowym marki Suzuki 79-latek z Białej Podlaskiej nie zachował należytej ostrożności zbliżając się do przejścia dla pieszych i nie zauważył przechodzącej przez to przejście mieszkanki Białej Podlaskiej, doprowadzając do jej potrącenia. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 79-latek stracił uprawnienia do kierowania. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.