kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 12.04.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 12.04.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

10.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez wgniecenie dwóch rynien oraz zarysowanie i obicie elewacji, powodując straty na szkodę Miejskiej Biblioteki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.04.2021r. ŁUKOWCE, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wprowadzając pokrzywdzoną w błąd, co do tożsamości dzwoniącego do niej rozmówcy podającego się za pracownika banku, a następnie po nakłonieniu zgłaszającej do zainstalowania aplikacji do zdalnej obsługi i udostępnieniu pulpitu zdalnego urządzenia mobilnego usiłował dokonać dwóch przelewów na rachunek bankowy, zamierzonego celu nie osiągając z uwagi na prawidłowe zadziałanie mechanizmów zabezpieczających banku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.04.2021r. ŁUKOWISKO,
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży telefonu komórkowego, poprzez nadanie paczki pobraniowej odebranej i opłaconej przez pokrzywdzonego zawierającej opakowanie kawy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.04.2021r. POLUBICZE WIEJSKIE PIERWSZE,
Nieznany sprawca przy użyciu odnalezionego oryginalnego klucza do drzwi wejściowych, dostał się do wnętrza remontowanego domu skąd dokonał kradzieży pilarki spalinowej, nagrzewnicy gazowej i spalinowej oraz elektronarzędzi na szkodę mieszkańca gm. Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.