Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 12.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 12.02.2019

08.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych w wyniku czego, z rachunku bankowego należącego do pokrzywdzonego, prowadzonego przez jeden z banków wypłacone zostały pieniądze na szkodę pokrzywdzonego.

12.02.2019r. TERESPOL,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. Nieznana osoba, oferowała do sprzedaży części do samochodu marki Mitsubishi Outlander. Sprzedający nie wywiązał się jednak z umowy przesyłając skorodowaną część, nie nadającą się do zamontowania. Odmówił również zwrotu pieniędzy, przyjęcia zwrotu towaru oraz przesłania drugiej w pełni sprawnej części. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Terespolu.

12.02.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim na podstawie materiałów własnych przeszukali miejsce zamieszkania 21-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podl., w trakcie którego ujawnili środek odurzający w postaci marihuany oraz uprawiane dwie rośliny konopi indyjskich we wczesnej fazie wzrostu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, ustalili, że 54-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, w miejscu zamieszkania sprzedaje alkohol wytworzony ze spirytusu n/n pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, osobę która zakupiła od taki alkohol. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych  ujawniono i zabezpieczono nielegalny alkohol. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.02.2019r. PISZCZAC,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol wspólnie z f-szami KAS na podstawie posiadanych informacji własnych ustalili, że 38-letni mieszkaniec, Piszczaca w miejscu swojego zamieszkania wyrabia i handluje wyrobami alkoholowymi niewiadomego pochodzenia bez wymaganego zezwolenia. Ustalili również osobę, która  zakupiła w/w alkohol. Postepowanie prowadzi KP Terespol

12.02.2019r. godz. 00:00,  KONSTANTYNÓW, ul. PLAC WOLNOŚCI
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym m-ki VW, 32-letnią mieszkankę gm. Janów Podlaski będącą w stanie nietrzeźwości: 0,88 promila  alkoholu  w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.