Biała Podlaska Kronika policyjna Leśna Podlaska Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej Łomazy

Policyjna kronika zdarzeń 12.02.2018

Policyjna kronika zdarzeń 12.02.2018.

 

03 lutego 2018 r., SZÓSTKA
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca na działce leśnej dokonał wyrębu i kradzieży 20 dębów o szacunkowej wartości 1.600 złotych, na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego i mieszkanki Warszawy.

12 lutego 2018 r., WOSKRZENICE DUŻE
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu z szuflady kasy sklepowej ukradł  pieniądze w kwocie 2.600 złotych na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

02 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GRZYBOWA
Wczoraj funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie informacji własnych ustalili, że mieszkanka Białej Podlaskiej została oszukana przez firmę z miejscowości Grzybów. Pokrzywdzona kupiła na stronie internetowej tej firmy płytki podłogowe, za które zapłaciła 3 767,60 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

12 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca przywłaszczył pozostawiony  w aptece telefon komórkowy marki Samsung J5 o wartości 600 złotych oraz dokumenty, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

12 lutego 2018 r., BUKOWICE
Dzielnicowi z Janowa Podlaskiego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Vectra, którym kierował 41-latek z gminy leśna Podlaska. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

16 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez 33-latka  z gminy Biała Podlaska, że nieznana mu osoba podrobiła jego podpis na umowie kupna – sprzedaży samochodu osobowego marki  BMW, a następnie podrobioną umową posłużyła się jako autentyczną.

12 lutego 2018 r., ŁOMAZY
Na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się demontażem używanego sprzętu elektronicznego w nieustalony sposób doszło do zapłonu lotnych oparów powstałych w procesie demontażu tonerów, w wyniku czego oparzeń twarzy doznał 30-latek z Włodawy. Mężczyzna został przewieziony do bialskiego szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wisznic.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.