kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 11-14.09.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 11-14.09.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

23.07.2020 r. JANÓW PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego. Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Czarnkowa, na  internetowym portalu ogłoszeniowym zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego i po otrzymaniu zapłaty, nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

14.09.2020 r.  TERESPOL,  ul. ELIZY ORZESZKOWEJ
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol, zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Suzuki, 24-letniego mieszkańca gm. Kodeń, (ujętego wcześniej przez f-sza SG – będącego po służbie), znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.09.2020 r. gm. Sławatycze, 
Nieznany sprawca, nie posiadając do tego uprawnienia, uzyskał dostęp do adresu e-mail mieszkańca gm. Sławatycze składając wniosek o udzielenie kredytu  w instytucji finansowej. W/w nie zawarł żadnej umowy pożyczki, pokrzywdzony nie poniósł w związku z tym żadnych strat finansowych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

12.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. PIASKOWA
Nieznany sprawca, rozbijając przednią szybę dokonał uszkodzenia firmowego samochodu  m-ki Opel Vivaro. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. WOSKRZENICE DUŻE, 
Nieznany sprawca, na stacji paliw, dokonał przywłaszczenia pozostawionego portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, przy jednym z lokali, wyrwał mieszkańcowi Białej Podlaskiej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KOSYNIERÓW
Nieznany sprawca, wykorzystując pozostawione otwarte okno w samochodzie osobowym m-ki VW Golf, dokonał kradzieży pozostawionego w jego wnętrzu portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.09.2020 r.  ROSSOSZ, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym, oferował do sprzedaży  telefon komórkowy. Po wpłaceniu pieniędzy wysłał pokrzywdzonemu puste pudełko po telefonie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

09.09.2020 r.BIAŁA PODLASKA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym, oferował telefon komórkowy. Pomimo wpłacenia pieniędzy do dnia dzisiejszego kupująca nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul.WARSZAWSKA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 13.09.2020 roku około godz. 18:15 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 59-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, trzeźwa nie sygnalizowała i nie upewniła się co do możliwości wykonania manewru skrętu  w lewo, wjechała wprost pod jadący prawidłowo w tym samym kierunku samochód m-ki Lancia, którym kierowała mieszkanka Białej Podlaskiej (trzeźwa). Kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i przewieziona zastała do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. ZAHAJKOWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP Międzyrzecu Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Skoda 46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.09.2020 r. ŁUKOWISKO,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Seat 59-letniego mieszkańca Łosic, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.