Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 11-13.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 11-13.10.2019

13.10.2019r. KOPYTÓW, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Opel 40-letniego mieszkańca gm. Kodeń, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie.

13.10.2019 r. MIEDZRZEC PODLASKI, ul. STAROMIEJSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem  m-ki VW 46-letnią mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego będącą w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie.

13.10.2019 r. ROSSOSZ, ul. POLUBICKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice podczas wykonywania czynności na miejscu kolizji drogowej ujawnili, że 47-letni mieszkaniec gm. Wisznice kierował samochodem osobowym m-ki Opel będąc w stanie nietrzeźwości: 3,4 promila alkoholu w organizmie.

08.10.2019 r. JANÓW PODLASKI,

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza  niezamieszkałego budynku skąd dokonał kradzieży m.in. zegara drewnianego , siodeł sportowych i  akordeonu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

10.10.2019 r. LIPNICA,

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do murowanego budynku gospodarczego skąd  skradł akumulator oraz dokonał zniszczenia mienia na szkodę mieszkanki. gm. Rokitno, oraz skradł pilarkę spalinową na szkodę mieszkańca gm. Rokitno.

11.10.2019 r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. LUBELSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Daewoo 27-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który posiada orzeczony wyrokiem Sądu zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

19.09.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. N/n sprawca za pośrednictwem portalu internetowego zaoferował sprzedaż kołowrotka, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego nie przesłał zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy.

10.10.2019 r. KONSTANTYNÓW,  ul. PLATERA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim w trakcie przeprowadzanej interwencji ustalili, że 41-letni mieszkaniec Konstantynowa  kierował samochodem osobowym m-ki Audi,  będąc w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie.

11.10.2019 r. DRELÓW,  ul. BANKOWA 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski  zatrzymali do kontroli drogowej 65-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie.

11.10.2019 r. ROWINY,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki, 43-letniego mieszkańca gm. Wisznice, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,1 promila alkoholu w organizmie. Kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

12.10.2019 r. DOBRYŃ MAŁY

N/n sprawcy włamali się do wnętrza budynku skąd dokonali kradzieży m.in. elektronarzędzi, narzędzi, materiałów budowlanych oraz halogenów i grzejników aluminiowych na szkodę mieszkańca gm. Zalesie.

12.10.2019 r. ROKITNO, ul. ZACZOPKI-KOLONIA

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel 60-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który aktualnie posiada 5 aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonych przez Sąd.

12.10.2019 r. TUCZNA,

Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Yamaha 68-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony przez Sąd.

12.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. LUBELSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Alfa Romeo, 31-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,86 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w/w okazał się być osobą poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu, celem odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej przez sąd.

12.10.2019 r. STRZAKŁY, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 63-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem marki „Baotian” będąc w stanie nietrzeźwości: 1,36 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.