Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 11-13.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 11-13.01.2019

08.01.2019r. KOROSZCZYN,  ul. PIŁSUDSKIEGO

Nieznany sprawca, pokonując zabezpieczone drzwi metalowymi kłódkami oraz metalową zasuwą, dostał się do wnętrza budynku skąd dokonał kradzieży kosiarki spalinowej oraz siedmiu worków ze zgniecionymi aluminiowymi puszkami na szkodę mieszkanki gm. Zalesie.

09.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA AUGUSTA

Nieznany sprawca, z niezabezpieczonego mieszkania, pod nieobecność pokrzywdzonej mieszkanki miasta dokonał kradzieży biżuterii na szkodę w/w.

12.05.2017r. TERESPOL

Nieznany sprawca, usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzania mieniem mieszkankę Terespola, zawierając umowę abonencką z aparatem telefonicznym marki iPhone, wbrew wiedzy i woli pokrzywdzonej oraz nie dokonując opłat abonenckich.

11.01.2019r. godz. 07:15, LACHÓWKA DUŻA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 11.01.2019 r. około godz. 7:15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Kierujący samochodem osobowym m-ki Audi 45-letni mieszkaniec gm. Konstantynów wyjeżdżając z podporządkowanej drogi leśnej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu sam. osobowemu m-ki Opel, którym kierował mieszkaniec gm. Zalesie. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała jedna osoba, które przewieziona została do szpitala

11.01.2019r. PISZCZAC,  ul. WŁODAWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas interwencji ujawnili, że 41- letni mieszkaniec gm. Piszczac kierował samochodem osobowym m-ki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie.

11.01.2019r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. PLAC WOLNOŚCI

W jednym z bialskich lokali nieznany sprawca, dokonał kradzieży wiszącej na oparciu krzesła kurtki wraz z pozostawionymi w kieszeni: czapką, szalikiem oraz kluczami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

12.01.2019r.  KOBYLANY, ul. SŁONECZNA

W rejonie stacji PKP doszło do wykolejenia trzech wagonów typu platforma przewożących kontenery i jednego wagonu typu węglarka wraz z ładunkiem. Zdarzenie miało miejsce na torze bocznym manewrowym, nie było utrudnień dla ruchu pasażerskiego i towarowego. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyny zdarzenia. Postępowanie prowadzi KP Terespol

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.