kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 11-12.01.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 11-12.01.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

03.01.2021 r.BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca wykorzystując stronę internetową zaoferował sprzedaż dwóch ekspresów do kawy oraz przyjął na wskazany rachunek bankowy zapłatę, po czym w ustalonym terminie nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego towaru. Ponadto, strona sklepu internetowego została usunięta i nie ma żadnego kontaktu ze sprzedającym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.01.2021 r.gm. Piszczac, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkankę gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zadzwonił na telefon pokrzywdzonej podając się za pracownika banku i powiadomił o możliwości włamania na konto oraz dokonania przelewu wychodzącego, a jako pracownik banku polecił pobranie z internetu aplikacji, która miała by pomóc w ustaleniu sprawcy włamania na rachunek bankowy. Po pobraniu i zainstalowaniu przez pokrzywdzoną wskazanej  aplikacji, jej telefon przestał reagować na wydawane polecenia, zaś rozmówca usiłował uzyskać wygenerowany kod aplikacji. Sprawca nie osiągną zamierzonego celu z powodu zdecydowanej odmowy podania kodu przez pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.01.2021 r. KOSTOMŁOTY, 
W wyniku zaistniałego pożaru budynku mieszkalnego uszkodzeniu uległa część zewnętrznej, drewnianej elewacji budynku oraz część strychu i poszycia dachowego na szkodę mieszkańców gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.01.2021r. POROSIUKI, 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 52-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który  kierował samochodem marki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2021 r. ŁOMAZY,  ul. LUBELSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

31.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca wykorzystując stronę internetową doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie karty graficznej w ten sposób, że po dokonaniu przelewu z rachunku pokrzywdzonego na rachunek wskazany przez sprzedającego, nie przesłał zakupionego towaru i nie dokonał zwrotu zapłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.12.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. BRZESKA
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu, dokonał kradzieży dwóch opakowań markowych perfum na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.01.2021 r. KOMARNO-KOLONIA, 
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza metalowego stelaża ustawionego przy obiekcie handlowym, z którego dokonał kradzieży 3 butli z gazem o pojemności 11 kg, na szkodę mieszkanki gm. Konstantynów. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.