Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 11.09.2019

Policyjna kronika zdarzeń 11.09.2019

06 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JÓZEFA BEKA
Nieznany sprawca, po uprzednim podważeniu dźwigni pokrywy komory silnika samochodu osobowego marki Opel Corsa, ukradł z niego akumulator o wartości 100 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

19 lipca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego ustalili sprawcę zaistniałej w lipcu 2019 r. kradzieży konsoli do gier XBOX ONE S o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Międzyrzec Podlaski. Sprawcą okazał się być 15-latek z Międzyrzeca Podlaskiego.

25 sierpnia 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę sierpniowej kradzieży siedmiu butelek whisky i jednej butelki wina o łącznej wartości 732.99 złotych, do której doszło w jednym z bialskich supermarketów. Sprawcą okazał się być 26-latek z Białej Podlaskiej, który został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na wykonanie czynności procesowych z jego udziałem.

11 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca wszedł w nieustalony sposób w posiadanie danych osobowych mieszkanki Warszawy, a następnie włamał się na jej konto w serwisie aukcyjnym Allegro.pl oraz na jej skrzynkę poczty elektronicznej. Kolejno sprawca dokonał zakupów na portalu aukcyjnym Allegro.pl na łączną kwotę 1.938 złotych, dokonując za nie zapłaty przy użyciu karty kredytowej pokrzywdzonej powiązanej z jej profilem na tym portalu. Sprawca usiłował także dokonać kolejnych zakupów na łączną kwotę 4.700 złotych, jednak nie udało mu się to z uwagi na brak środków finansowych na karcie kredytowej zgłaszającej.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.