Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 11.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 11.09.2018.

27 sierpnia 2018 r., MAŁASZEWICZE,  ul. KOLEJARZY 
Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony, że w okresie od 27 sierpnia
do 01 września 2018 r., w czasie przejazdu pociągu towarowego relacji Hamburg-Małaszewicze, nieznani sprawcy zerwali plomby ochronne i otworzyli drzwi kontenera. Z jego wnętrza ukradli trzydzieści cztery rutery o łącznej wartości 14.073 złotych.

11 września 2018 r., ROKITNO 
Dzielnicowi z Janowa Podlaskiego w trakcie interwencji domowej podjętej wobec 52-latka z Rokitna ujawnili nielegalne przyłącze omijające układ pomiarowy, przy pomocy którego mężczyzna kradł energię elektryczną.

06 czerwca 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie. 49-latek z gminy Biała Podlaska pobrał od mieszkanki Siedlec 6.000 złotych jako zapłatę za dzierżawę lokalu, nie wystawiając
na tą okoliczność pokwitowania. Po jakimś czasie mężczyzna wezwał zgłaszającą do uregulowania należności za wynajem lokalu.

26 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca podrobił świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie psychologiczne i orzeczenie lekarskie na szkodę obywatela Białorusi.

11 września 2018 r., TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO 
Funkcjonariusze Straży Granicznej i policjanci terespolskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 38-latka z Terespola, który kierował rowerem w okresie sądowego zakazu kierowania,
a ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad trzy promile alkoholu
w organizmie.

03 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO 
Policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili sprawcę oszustwa na portalu internetowym OLX.pl przy sprzedaży kołyski marki Shnuggle za kwotę
335 złotych na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Okazała się nią być 20-latka z Wrocławia. Kobieta usłyszała zarzuty, do popełnienia których przyznała się.

11 września 2018 r., CHOTYŁÓW, ul. KOLEJOWA
Kryminalni z Terespola ustalili, że 62-latek z gminy Biała Podlaska w dniu 08 sierpnia 2018 r. wybił boczną szybę w wiacie peronowej, powodując powstanie strat w wysokości 890 złotych.

11 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BOCZNA
Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę włamań do altanek na terenie bialskich ogródków działkowych, do których doszło
w nocy z 29 na 30 sierpnia 2018r. Włamywaczem okazał się być 33-latek z Leśnej Podlaskiej.
Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do popełnienia których przyznał się.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.