Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 11.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 11.06.2019

07 czerwca 2019 r., DUBÓW
Nieznani sprawcy dokonali pobicia 25-latka i 20-latka (obydwaj z gminy Łomazy) oraz 21-latka (gmina Biała Podlaska) w ten sposób, że kopali pokrzywdzonych.

09 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, z podziemnego stanowiska parkingowego bloku mieszkalnego, ukradł motocykl marki Suzuki o wartości 35.000 złotych oraz motocykl marki KTM o wartości 25.000 złotych. Pokrzywdzeni to mieszkańcy Białej Podlaskiej.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PARKOWA
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali 23-latka z Białej Podlaskiej, który posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany. W trakcie przeszukania przeprowadzonego w miejscu zamieszkania mężczyzny mundurowi ujawnili i zabezpieczyli dodatkowo pięć gram marihuany.

10 czerwca 2019 r., KOBYLANY, ul. SŁONECZNA
57-latek z gminy Terespol kierując samochodem osobowym marki Hyundai utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na chodnik, gdzie najechał na prawidłowo idącego chodnikiem 19-latka z gminy Terespol. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

11 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BEREZOWSKA
55-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, kierując samochodem osobowym marki Toyota, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na prywatną posesję, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku 23-letniemu motocykliście z Siedlec, doprowadzając do bocznego zderzenia pojazdów. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili sprawcę oszustwa internetowego przy zakupie piekarnika marki Siemens, gdzie pokrzywdzony stracił prawie 4.300 złotych. Sprawcą jest 43-letnia mieszkanka Łodzi. Trwają czynności zmierzające do rozliczenia kobiety do sprawy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.