Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Drelów Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 11.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 11.06.2018.

09.06.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznana osoba włamała się na konto poczty internetowej zabezpieczonym hasłem należącym do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie dokonała zmiany adresu hasła całkowicie uniemożliwiając wymienionemu dostęp do poczty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

08.06.2018r. PISZCZAC,

Podczas odbywającego się festynu, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, z tylnej kieszeni spodni mieszkańca Piszczaca skradł telefon komórkowy m-ki Samsung Galaxy S7 edge wartości około 2000 zł. oraz pieniędzy znajdujących się w etui telefonu, na szkodę wymienionego.

09.06.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego dokonał kradzieży pozostawionej saszetki w której znajdował się portfel z dokumentami, pieniędzmi         oraz kartą płatniczą. Ponadto sprawca dokonał kilkakrotnych płatności przy użyciu skradzionej karty.

11.06.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca z pozostawionego na stole w rejonie kortu tenisowego portfela, dokonał kradzieży dokumentów oraz karty płatniczej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

30.07.2017r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca posługując się danymi personalnymi mieszkańca Białej Podlaskiej bez jego zgody i wiedzy, zawarł umowę o pożyczkę z instytucją finansową, gdzie następnie otrzymanej pożyczki nie spłacił, narażając pokrzywdzonego na straty w kwocie ponad 4 tys. złotych.

 

08.06.2018r. PISZCZAC,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu realizując ustalenia własne zatrzymali 22-letniego  obywatela Słowacji, który doprowadził 64-latka do niekorzystnego rozporządzania mieniem, w kwocie 250 zł w ten sposób, że sprzedał atrapę kamery przemysłowej, lornetkę oraz zegarek ręczny m-ki wprowadzając w błąd co do rzeczywistej wartości. Podejrzany usłyszał już zarzut i przyznał się do winy

 

11.06.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim realizując informacje własne, dokonali ustalenia i zatrzymania sprawcy przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S7 o wartości 1000 zł którym okazał się 61-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Podczas wykonanych czynności odzyskano przywłaszczone mienie.

11.06.2018r. DRELÓW,  ul. BANKOWA 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Mercedes 32-letniego mieszkańca gm. Drelów, będącego        w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto 32-latek pomimo użycia sygnałów pojazdu uprzywilejowanego nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy kat. „B”.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.