Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 11.04.2019

Policyjna kronika zdarzeń 11.04.2019

10.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ANNY JAGIELLONKI
Pracownik ochrony sklepu zawiadomił, że dwóch nieznanych sprawców dokonało kradzieży artykułów spożywczych na szkodę firmy a następnie, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy grozili mu, szarpali się i kopali, po czym zbiegli ze skradzionymi artykułami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA

Dwóch nieznanych sprawców dokonało kradzieży czterech butelek alkoholu. Podczas ucieczki jeden ze sprawców uderzył swoim ciałem w drzwi wejściowe do sklepu, w wyniku czego rozbił w nich szybę na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Na terenie sklepu, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, z kieszeni kurtki dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi oraz dokumentami na szkodę obywatela Ukrainy.

11.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 21-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym VW, będąc w stanie nietrzeźwości 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.