Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 11.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 11.02.2019

10.02.2019r.  BIAŁA PODLASKA, 

35-letni mieszkaniec miasta zgłosił, że podczas pobytu w jednym z bialskich klubów, przychodząc z pomocą zagrożonemu pobiciem przez trzech napastników, koledze został przez nich zaatakowany, w następstwie zadanych ciosów w głowę i okolice twarzy doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. KRÓLOWEJ JADWIGI

Nieznany sprawca, po uprzednim podważeniu drzwi balkonowych, dostał się do wnętrza mieszkania usytuowanego na I piętrze w bloku wielorodzinnym, z którego dokonał kradzieży biżuterii na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

10.02.2019r. TUCZNA, 

Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali 28-letniego mieszkańca gm. Tuczna kierującego motorowerem w stanie nietrzeźwości: 1,7 promila alkoholu w organizmie.

10.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. STANISŁAWA MONIUSZKI

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Rossosz, który  nie posiadając uprawnień kierował samochodem marki Renault będąc w stanie nietrzeźwości, 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.02.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. PARTYZANTÓW

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Międzyrzec Podlaski na podstawie materiałów własnych ustalili, że 19- letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego dokonał kradzieży różnego rodzaju wyrobów alkoholowych o łącznej wartości  ponad 1200 zł. na szkodę firmy z siedzibą w Kostrzyniu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

10.02.2019r. CZOSNÓWKA, ul. BIALSKA

Nieznany sprawca dokonał wybicia szyby tylnej w zaparkowanym na posesji samochodu marki Ford  na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

11.02.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 11.02.2019 r., około godz. 14:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  kierująca rowerem 69-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego zjeżdżając z drogi dla rowerów na jezdnię, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla jadącego ul. Warszawską samochodu osobowego marki Skoda kierowanego przez mieszkańca  Międzyrzeca Podlaskiego. W wyniku zdarzenia rowerzystka doznała obrażeń ciała. Oboje kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.