kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 10-15.05.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 10-15.05.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

14.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, na parkingu, dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Skoda poprzez zarysowanie ostrym narzędziem pokrywy komory silnika na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.05.2022r.gm. Leśna Podlaska
Nieznany sprawca, z zaparkowanego na posesji, niezabezpieczonego, pojazdu matki Ford dokonał kradzieży dwóch młotów udarowych na szkodę mieszkańca gm. Leśna Podlaska. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

15.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. WINIARSKA 
Funkcjonariusze WRD zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW T4 44-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,92 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.04.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieustalony sprawca, podszywając się pod znajomego na portalu społecznościowym, wyłudził od 21-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego sześciocyfrowy kod płatności BLIK czym doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w łącznej wysokości 200 zł. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.05.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki OPEL 26-letniego mieszkańca gm. Zbuczyn, znajdującego się w stanie nietrzeźwości:1,8 promila alkoholu w organizmie. Wymieniony nie posiadał uprawnień do kierowania i spowodował kolizję drogową. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.05.2022r. JANÓW PODLASKI, ul. GABRIELA NARUTOWICZA 
Funkcjonariusze KP w Janowie Podlaskim wykonując czynności na miejscu interwencji ustalili, że 56-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego kierował samochodem marki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości: 2,1 promila alkoholu w organizmie oraz kierując pojazdem uszkodził ogrodzenie posesji i odjechał z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

13.05.2022r. WYCZÓLKI, 
Funkcjonariusze KP Terespol w trakcie czynności po zgłoszeniu obywatelskim, ustalili, że 36 letnia mieszkanka gm. Piszczac kierowała samochodem osobowym m-ki AUDI, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

13.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
N/n sprawca, z otwartego nowobudowanego budynku, dokonał kradzieży na szkodę mieszkańca gm. Tomice. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.05.2022r. WÓLKA PLEBAŃSKA,
Nieznany sprawca dokonał włamania do pomieszczenia gospodarczego, po czym z jego wnętrza skradł sprężynówkę konną, szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do drewnianego budynku po czym po dostaniu się do jego wnętrza zdewastował to pomieszczenie. W wyniku zdarzenia nie skradziono żadnych przedmiotów. Straty oszacowane zostały na kwotę około 5.000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.05.2022r. ok. godz. 9.30 DUBICA GÓRNA,
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w sobotni poranek około godziny 9.30 w miejscowości Dubica Górna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni mieszkaniec Włodawy- pobrano krew do badań, na prostym odcinku drogi DK-63, kierując pojazdem ciężarowym m-ki Renault wraz z naczepą zjechał na prawe pobocze drogi następnie do przydrożnego rowu, gdzie pojazd zatrzymał się. Kierujący został przetransportowany do szpitala. Prawdopodobną przyczyną było zasłabnięcie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.