kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 10-14.03.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 10-14.03.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

01.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem sieci Internet bez uprawnienia uzyskał dostęp do konta portalu społecznościowego należącego do mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

14.03.2022r. WÓLKA DOBRYŃSKA, 
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Siemiatycze, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem sądu zakazu kierowania i kierował samochodem osobowym marki Fiat w ruchu lądowym. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że oferował do sprzedaży telefon komórkowy, za który przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.03.2022r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści: Na dzień 15.03. zaplanowano odłączenie energii elektrycznej. Prosimy o uregulowanie należności” usiłował dokonać oszustwa na szkodę 20-letniej mieszkanki Terespola, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na postawę pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.03.2022r. CZOSNÓWKA,  ul. BIALSKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego ujawnili, że 35-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.