Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 10-12.08.2018

Policyjna kronika zdarzeń 10-12.08.2018.

17.04.2018r. MAŁASZEWICZE

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gminy Terespol.  Sprawca zawarł z pokrzywdzonym umowę ustną sprzedaży drzwi balkonowych z oknem wraz z usługą montażu, za co otrzymał pieniądze, nie wywiązał się z umowy i do chwili obecnej nie wykonał usługi, jak i nie zwrócił pieniędzy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

10.08.2018r. TERESPOL

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. Nieznana osoba za pośrednictwem portalu internetowego oferowała basen ogrodowy stelażowy marki Bestway w kwocie 999 zł. Pomimo otrzymania zapłaty nie wywiązała się z umowy i do chwili obecnej nie przesłała basenu, jak i nie zwróciła pieniędzy.

02.08.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA

 Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia samochodu osobowego marki Nissan poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej, powodując tym samym straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

10.08.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI

Dwóch nieznanych sprawców dokonało kradzieży rozbójniczej na mieszkańce Międzyrzeca Podlaskiego. Po wejściu do jednego z międzyrzeckich lokali usługowych, sprawcy skradli znajdujące się w kasetce pieniądze, a uciekając jeden z nich odepchnął pokrzywdzoną. W wyniku zdarzenia skradziono pieniądze na szkodę mieszkańca Gdyni.

10.08.2018r.SZACHY
Nieznany sprawca dokonał kradzieży oleju napędowego z koparko-ładowarki i ciągnika w ilości 190 litrów na szkodę Przedsiębiorstwa Robót Drogowych.

11.08.2018r. RZECZYCA

Nieznani sprawcy, po uprzednim demontażu panelowej bramy garażowej dostali się do wnętrza nowo-budowanego domu, z którego dokonali kradzieży mienia. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę około 8 tys. złotych.

11.08.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznany sprawca, po wcześniejszym pokonaniu zabezpieczenia  w postaci zapięcia rowerowego przypiętego do stojaka dla rowerów, skradł rower dziecięcy marki GOETZ na szkodę  mieszkanki Białej Podlaskiej.

12.08.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego plecaka znajdującego się na terenie placu zabaw skradł telefon komórkowy marki Iphone 7 na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.