Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 10-12.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 10-12.05.2019

27.04.2019r. ALEKSANDRÓWKA, Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch roi pszczół wraz z ramkami z miodem oraz czerwem (młodymi pszczołami) z uli pasieki znajdującej się na nieogrodzonej posesji.

11.05.2019r. JAŹWINY, 

Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia przez pokrzywdzonego niezabezpieczonego mienia na łące, dokonał kradzieży zgrabiarki konnej oraz konnego roztrząsacza do siana, na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

17.03.2019r. HORODYSZCZE,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Wisznice. Nieznany sprawca zamieścił ogłoszenie w fikcyjnym sklepie dotyczące sprzedaży maszyny do szycia marki Łucznik. Po otrzymaniu zapłaty za zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie przesłał towaru ani nie zwrócił pieniędzy.

11.05.2019r.Wyczółki, (WOJ. LUBELSKIE)

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Terespolu wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 52 -letni mieszkaniec gm. Piszczac, kierował samochodem marki VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości 1,6 promila alkoholu w organizmie.

11.05.2019r. JAŹWINY, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z f-szami Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW 27-letniego mieszkańca gm. Drelów, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie.

10.05.2019r. WORSY, 
Funkcjonariusze  Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 42-latka z gm. Drelów, który kierował ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w organizmie.

10.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej, realizując informacje własne, w sprawie dokonanego  w nocy 18 kwietnia 2019 roku w Białej Podlaskiej na stacji paliw uszkodzenia mienia poprzez wgniecenie elementów karoserii samochodu MITSUBISHI na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej ustalili sprawcę, którym okazał się 19-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy oraz poddał się dobrowolnie karze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.