Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 10-12.01.2020

Policyjna kronika zdarzeń 10-12.01.2020.

01.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca poprzez przełamanie elektronicznego zabezpieczenia, bezprawnie uzyskał dostęp do dwóch telefonów komórkowych mieszkanki Białej Podlaskiej, z których kopiował dane oraz do konta na portalu społecznościowego skąd usuwał posty zamieszczane przez pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.01.2020 r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia powłoki lakierniczej w zaparkowanym pojeździe m-ki VW, w ten sposób, że naniósł zieloną farbę, która stworzyła stałą, nie nadającą się usunąć strukturę na elementach pojazdu, powodując straty na szkodę mieszkanki Terespola.

10.01.2020 r. JANÓW PODLASKI,  ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim  zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem ciężarowym m-ki Dogde, 31-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego posiadającego aktualny, orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

10.01.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. JATKOWA
Na terenie sklepu, n/n sprawca, dokonał przywłaszczenia zagubionego portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

10.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, ustalili że 54-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono osobę która zakupiła w/w alkohol. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 54-latkę ujawniono i zabezpieczono rozrobiony alkohol.

11.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. PIŁSUDSKIEGO

Mieszkanka Białej Podlaskiej zawiadomiła, że n/n mężczyzna w podszedł do niej od tyłu i rozpylił na jej twarzy prawdopodobnie gaz łzawiący. Następnie, dokonał kradzieży torebki z zwartością portfela z pieniędzmi i dokumentami, telefonem, kluczami i kartą miejską. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2020 r. TULIŁÓW,  ul. PRZECIĘTKA
F-sze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem marki Volvo będąc w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. PRZECHODNIA

F-sze Zespołu Dzielnicowych KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki Mercedes będąc w stanie nietrzeźwości 1,2 alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Mariusz Szepard
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.