Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 10.10.2018

Policyjna kronika zdarzeń 10.10.2018.

10.10.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ŁUKOWSKA,

28 i 23 -letni mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego, dokonali pobicia mieszkańca miasta, jeden z mężczyzn przycisnął pokrzywdzonego do ściany, a drugi w tym czasie uderzył go pięścią w twarz, powodując obrażenia.

10.10.2018r.  JELNICA,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do domu skąd skradł pieniądze, biżuterię oraz złotą monetę na szkodę mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski.

09.10.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,   ul. BRZESKA,
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, dokonał kradzieży kurtki i znajdującego się w jej kieszeni, telefonu komórkowego marki Huawei P10 MIT PRO na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

03.10.2018r. OLSZANKI,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol na podstawie materiałów własnych, ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung wartości 650 zł, O dokonanie tego czynu podejrzany jest 35-letni mieszkaniec gm. Kodeń. Mienie odzyskano. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska, realizując czynności w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej ustalili sprawcę przedmiotowego czynu. Podejrzewana o dokonanie tego czynu 26-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej usłyszała już zarzut i przyznała się do winy oraz dobrowolnie poddała się karze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.