Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 10.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.09.2018.

06 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu i kryminalni z Janowa Podlaskiego ustalili, że 32-letni mieszkaniec Leśnej Podlaskiej ukradł pieniądze z baru jednego z bialskich hoteli. Łupem mężczyzny padło 700 złotych stanowiące własność mieszkanki Białej Podlaskiej. 32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie oczekuje na wykonanie czynności procesowych.

04 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Wczoraj mieszkaniec Białej Podlaskiej powiadomił bialską komendę, że oszukano go na portalu internetowym. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż zegarek marki Samsung, za który pokrzywdzony zapłacił 560 złotych. Sprzedający zamiast zegarka wysłał kupującemu paczkę z masłem orzechowym.

08 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA 
Nieznany mężczyzna uszkodził mechanizm otwierająco-zamykający drzwi wejściowych prowadzących do jednego z bialskich centrów handlowych w ten sposób, że siłowo otworzył drzwi, powodując straty w wysokości 630 złotych.

10 września 2018 r., TERESPOL, ul. 3 MAJA
Kryminalni z Terespola zatrzymali obywatela Białorusi, który w wynajmowanym garażu przechowywał 700 ampułek produktu leczniczego, który nie figuruje jako produkt leczniczy w Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na Terytorium RP. Ponadto w garażu policjanci ujawnili niewielką ilość papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

10 września 2018 r., KALIŁÓW 

55-latek z gminy Biała Podlaska kierował samochodem osobowym marki VW Golf mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.