kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 10.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 10.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

02.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że na stronie internetowej wystawił w konkursie hulajnogę elektryczną, za którą po jej wylosowaniu należało uiścić kwotę 8,7 PLN. Wymienionemu po wylosowaniu hulajnogi, na ekranie jego telefonu, ukazała się informacja, że aby otrzymać wygrany przedmiot należy w ciągu 2 minut, przy pomocy karty bankowej, przelać pieniądze. W efekcie z konta pokrzywdzonego pobrane zostały pieniądze w kwocie ponad 200 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem strony internetowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem wprowadzając go w błąd, co do zamiaru wywiązania się z transakcji sprzedaży odżywki białkowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w jednej z restauracji, wykorzystując nieobecność personelu wszedł do niezabezpieczonej szatni i z wnętrza pozostawionej bez nadzoru torebki skradł pieniądze na szkodę pracownicy lokalu. Miejsce objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.