Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 10.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 10.06.2019

08 czerwca 2019 r., POROSIUKI
Jeden z uczestników imprezy okolicznościowej rzucił butelką wypełnioną alkoholem w mieszkańca Białej Podlaskiej, powodując u niego złamanie nosa.

09 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali na gorącym uczynku 33-latka z Białej Podlaskiej, który mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie uszkodził dwa lampiony będące słupkami ogrodzeniowymi ogródka piwnego, powodując straty w wysokości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

10 czerwca 2019 r., TERESPOL, ul. HENRYKA SIENKIEWICZA
Policjanci terespolskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 42-latka z Terespola, który kierował samochodem osobowym marki VW Golf mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

10 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
51-latek z Białej Podlaskiej, będący kierownikiem sklepu spożywczego, w czasie prac związanych z czyszczeniem wentylatora znajdującego się na dachu budynku, spadł z drabiny ustawionej przy elewacji budynku, doznając urazu kręgosłupa. Mężczyzna trafił do tutejszego szpitala.

07 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALINY FEDOROWICZ
Nieznany sprawca ukradł postawiony na klatce schodowej bez zabezpieczenia rower górski marki Kross o wartości 1.300 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

08 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA
Nieznany sprawca, wykorzystując uchylone okno, wszedł do wnętrza nowo budowanego budynku mieszkalnego, z którego ukradł elektronarzędzia, komplet wierteł, dwa klucze hydrauliczne oraz dwa komplety kluczy ampulowych, o łącznej wartości 2.410 złotych, na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

09 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY
Nieznany sprawca ukradł z klatki schodowej bloku wielorodzinnego niezabezpieczony rower marki Merida o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

09 czerwca 2019 r., PISZCZAC TRZECI
Policjanci terespolskiej patrolówki wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 38-latek z gminy Piszczac kierował samochodem osobowym marki VW mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

10 czerwca 2019 r., WITULIN
W terenie niezabudowanym 26-latek z Białej Podlaskiej kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes, podczas manewru wyprzedzania, nie zachował szczególnej ostrożności oraz bezpiecznej odległości, w wyniku czego uderzył prawym zewnętrznym lusterkiem swojego pojazdu jadącego w tym samym kierunku rowerzystę, którym był 76-letni bialczanin. Rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.