Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 10.04.2019

Policyjna kronika zdarzeń 10.04.2019

18.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca reprezentujący firmę z siedzibą w Falkowie, podpisał umowę na wykonanie i wymianę drzwi wejściowych do mieszkania, a po otrzymaniu zaliczki zerwał kontakt nie wykonując usługi jak również nie zwracając pieniędzy na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska.

19.03.2019r. TERESPOL, 

Nieznana osoba dokonała oszustwa na szkodę obywatela Białorusi, który na aukcji internetowej dokonał zakupu kombinezonu do jazdy motocyklem i pod dokonaniu wpłaty do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego towaru jak też zwrotu pieniędzy a z osobą sprzedającą nie ma kontaktu.

06.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem  poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru dokonania zapłaty za zakupiony dysk SSD, gdzie po przedstawieniu sfałszowanego dowodu przelewu, spowodował wysłanie dysku po czym po odebraniu przesyłki z paczkomatu zerwał wszelkie kontakty i nie uregulował należności.

27.12.2018r. PISZCZAC,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu na podstawie informacji własnych ustalili, że 38-letni mieszkaniec Piszczaca w miejscu swojego zamieszkania wyrabia i handluje wyrobami alkoholowymi niewiadomego pochodzenia bez wymaganego zezwolenia. W czasie czynności zabezpieczono alkohol niewiadomego pochodzenia. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.