Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 10.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 10.04.2018.

24 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego ukradł rower dziecięcy o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

01 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. STACYJNA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieustalony sprawca dokonał wyrębu i pocięcia dwóch drzew gatunku robinia akacjowa o wartości 1.100 złotych.

10 kwietnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Funkcjonariusze z Międzyrzeca Podlaskiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 24-latek z Międzyrzeca Podlaskiego w celu uzyskania kredytu gotówkowego w kwocie 50.000 złotych, przedłożył w międzyrzeckiej placówce jednego z banków fałszywe zaświadczenie o zarobkach.

10 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Policjanci z Białej Podlaskiej zwalczający przestępczość gospodarczą ustalili, że 67-letnia bialczanka w miejscu zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu nieznanego pochodzenia. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u 67-latki policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 13 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia. Jeszcze wczoraj kobieta usłyszała zarzut, do popełnienia którego przyznała się i skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z Prokuratorem.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.