Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 10.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 10.03.2020.

21.08.2019 r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doprowadził bank  do niekorzystnego rozporządzania mieniem poprzez wprowadzenie  w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy o kredyt na zakup towarów i usług i do chwili obecnej nie spłacił kredytu. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

07.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, w wyniku czego z rachunku bankowego należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej dokonał kilku przelewów /transakcji/ na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.03.2020 r. gm. Terespol, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Terespol. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Warszawy za pośrednictwem portalu internetowego, sprzedał pompę ciepła wraz z usługą montażu, za którą otrzymał pieniądze, nie wywiązał się z umowy i do chwil obecnej nie przesłał sprzedanego towaru, jak i nie zwrócił pieniędzy.

10.03.2020 r. MAŁASZEWICZE,  ul. KOLEJARZY,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  KP Terespol w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że 59-letni mieszkaniec  gm. Terespol kierował samochodem osobowym m-ki Ford  w okresie obowiązującej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KP Terespol

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.