Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 10.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 10.02.2020.

06.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA

Nieznany sprawca na parkingu wykorzystując najprawdopodobniej niezabezpieczone drzwi samochodu m-ki Skoda, z wnętrza auta zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze na szkodę ob. Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznani sprawcy z zaparkowanego na terenie warsztatu mechanicznego pojazdu marki Volvo dokonali wycięcia i kradzieży katalizatora na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. gm. Drelów 

Mieszkanka gm. Drelów doprowadziła instytucję państwową  do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy z tytułu przyznanej renty rodzinnej poprzez wprowadzenie w błąd co do zaistnienia okoliczności powodujących ustanie prawa do tego świadczenia.

10.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Sarnaki. N/n sprawca na internetowym portalu ogłoszeniowym wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży repliki rewolweru, przyjął  od pokrzywdzonego zapłatę za w/w przedmiot, po czym nie przesłał zakupionego towaru zrywając z pokrzywdzonym wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. WOSKRZENICE DUŻE,

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska, zatrzymali do kontroli drogowej 35-latka zam. Niemcy, kierującego samochodem osobowym marki Audi, w którym ujawniono ingerencje we wskazania drogomierza. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SŁAWACIŃSKA

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 15:00 na ul. Sławacińskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska wjechała rowerem w kałużę, pod którą znajdowała się “dziura” w jezdni, w wyniku czego upadła i doznała obrażeń ciała. Rowerzystka została przewieziona szpitala. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.