Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 10.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 10.01.2019

08.01.2019r.  OKCZYN,

Nieznany sprawca włamał się do drewnianej stodoły, a następnie z wnętrza dokonał kradzieży elementów ciągnika kluczy płaskich i oczkowych, wałka przekaźnika mocy z obudową, paliwa z baku ciągnika na szkodę mieszkańca Terespola.

10.01.2019r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PRZEDSZKOLNA
Dyżurny Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim został poinformowany o pożarze mieszkania znajdującego się w bloku wielorodzinnym. Po zakończonej akcji gaśniczej ustalono, że częściowemu spaleniu uległo wyposażenie mieszkania, ponadto w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, nie ewakuowano mieszkańców bloku. Prawdopodobną przyczyną zaistnienia pożaru było nieumyślne zaproszenie ognia w pomieszczeniu mieszkalnym w jednym z mieszkań w/w bloku.

09.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. WITOROSKA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 9.01.2019r., na ulicy Witoroskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierujący samochodem marki BMW, wykonując manewr cofania z posesji najechał na pieszą znajdującą się na chodniku, która oczekiwała na przejście na drugą stronę ulicy. Piesza 58-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej w wyniku zdarzenia doznała obrażeń  ciała.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.