kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 09-14.06.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 09-14.06.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

29.05.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionego w otwartym samochodzie portfela z zawartością dowodu osobistego i prawa jazdy n/sz mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.06.2022r. WORONIEC,
Funkcjonariusze ITD w trakcie wykonywanych czynności na drodze krajowej K2, zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik siodłowy marki Mercedes kierowany 38-letni ob. Białorusi, w którym ujawniono ingerencję we wskazanie drogomierza. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

12.06.2022r.gm. LEŚNA PODLASKA,
Nieznany sprawca celem pozyskania korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Leśna Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie ponad 1600 zł. na portalu aukcyjnym przy sprzedaży butów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.06.2022r. BIAŁA PODLASKA
Policjanci zostali powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Pokrzywdzony  na portalu społecznościowym zakupił telefon za kwotę 2600 zł. Po wpłaceniu zaliczki w kwocie 1300 zł na konto sprzedającego i następnie telefonicznym kontakcie pod numer telefonu podanej strony internetowej sprzedającego uzyskał informację, że jest kolejną osobą oszukaną w ten sposób przez sprzedającego. Kontakt ze sprzedającym się urwał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.06.2022r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionego w kiosku portfela z zawartością dowodu osobistego i karty bankomatowej na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.06.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w nieustalony sposób dokonał uszkodzenia pozostawionego na parkingu osiedlowym samochodu marki Citroen w ten sposób, że spowodował pęknięcie szyby na szkodę mieszkanki miasta Biała Podlaska). Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.05.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci zostali powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkańca miasta. Pokrzywdzony za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego zakupił  od n/n osoby 4 książki. Po wpłaceniu pieniędzy na konto sprzedającego poza portalem zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie dotarł do kupującego, a sprzedający zerwał kontakt, nie zwrócił wpłaconych środków. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.