kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 09-12.09.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 09-12.09.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

10.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał zniszczenia mienia poprzez podpalenie pojazdu m-ki Vw, czym spowodował straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.09.2021r. PISZCZAC, ul. WŁODAWSKA
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który w okresie zakazu sądowego oraz znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,4 promila alkoholu kierował samochodem osobowym marki BMW. Postępowanie prowadzi KP Terespol/KMP Biała Podlaska.

10.09.2021r. SŁAWACINEK STARY, 
Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że wykazując zainteresowanie zakupem wystawionej do sprzedaży torebki damskiej, przesłał wymienionej poprzez komunikator link przekierowujący do strony, na której pokrzywdzona wpisała swoje dane wraz z danymi z karty płatniczej, dzięki którym sprawca dokonał transakcji na kwotę 300 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.09.2021r. ROMASZKI,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki ZIPP, 59-letniego mieszkańca gm. Rossosz, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

11.09.2021r. RZECZYCA,  ul. GOŚCINIEC
Funkcjonariusze zatrzymali 51-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował pojazdem m. Skoda znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca wykorzystując sen pokrzywdzonego, dokonał kradzieży telefonu komórkowego oraz wzmacniacza do kina domowego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.09.2021r. TEREBELA, 
Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy na szkodę mieszkańca gm. Rokitno. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.09.2021r. LEBIEDZIEW,  ul. KODEŃSKA
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego pojazdem m-ki VW, 20-letniego mieszkańca gm. Terespol, który prowadził pojazd pomimo obowiązującej decyzji o cofnięciu uprawnień wydanej przez starostę. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.09.2021r. ZAŃKÓW,
Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice zatrzymali 60-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym marki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości: 3,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

12.09.2021r. HORBÓW-KOLONIA,
Funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego Obywatela Rosji, który będąc w stanie nietrzeźwości 2,4 promila alkoholu w organizmie, kierował zestawem pojazdów ciężarowych Mercedes z naczepą, Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, z otwartego mieszkania, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży pieniędzy z torebki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem  w ten sposób, że przyjął zapłatę  w zamian za oferowane do sprzedaży rękawiczki nitrylowe, a nastanie nie wywiązał się z warunków zawartej umowy i nie przesłał zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.09.2021r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Terespola do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że za pośrednictwem portalu internetowego, sprzedał komputer stacjonarny, za który otrzymał pieniądze, jednak nie wywiązał się z umowy i do chwili obecnej nie przesłał sprzedanego towaru jak i nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.