Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 09-11.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 09-11.08.2019

09.08.2019 r. TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO

Na terenie sklepu w Terespolu nieznany sprawca, przywłaszczył pozostawiony przez obywatelkę Białorusi portfel wraz z zawartością: dokumentów oraz pieniędzy na szkodę wymienionej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.08.2019 r. TERESPOL, ul. 3 MAJA

Funkcjonariusze PSG Terespol zatrzymali 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

08.08.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca oferował login oraz hasło do gry, po otrzymaniu przelewu nie przekazał pokrzywdzonemu oferowanego do sprzedaży dostępu do konta, jak również nie zwrócił otrzymanych w ramach transakcji pieniędzy, po czym zerwał wszelki kontakt.

09.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. WŁOSKA

Nieznany sprawca z otwartego samochodu marki Mercedes dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy Xcover 3 użytkowanego przez kuriera jednej z firm na jej szkodę. Postępowanie powadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019 r. GRABANÓW-KOLONIA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca przy wykorzystaniu portalu internetowego oferował do sprzedaży gry do PS4, a po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionych gier, nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

05.08.2019 r. KODEŃ, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Nieznany sprawca na portalu internetowym oferował do sprzedaży basen ze stelażem, za który przyjął zapłatę, a następnie nie wysłał zakupionego towaru i nie zwrócił pieniędzy.

09.08.2019 r. DRELÓW,  ul. AKACJOWA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki Mitsubishi 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie.

09.08.2019 r. PUCHACZE, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 43-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie.

09.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. RADZYŃSKA

Funkcjonariusze ZPI  KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 53-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym m-ki VW będąc w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.