Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Janów Podlaski Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 09-10.05.2018

Policyjna kronika zdarzeń 09-10.05.2018.

09.05.2018r. BIAŁAPODLASKA, ul. TEREBELSKA                                                                                                                                                                                                                           Nieznany sprawca, po włamaniu się do mieszkania dokonał kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie 2000 złotych na szkodę mieszkańca gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.05 2018 r. BIAŁA PODLASKA, ul. PÓŁNOCNA                                                                                                                                                                                                                         Nieznany sprawca w jednym z bialskich barów, wykorzystując upojenie alkoholowe mieszkańca Białej Podlaskiej skradł bluzę marki DIVERSE i telefon komórkowy marki Sony XPERIA na szkodę w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.05.2018r. BIAŁA PODLASKA                                                                                                                                                                                                                                                      Nieznany sprawca w pociągu relacji Poznań – Biała Podlaska wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej skradł znajdujący się w torebce portfel z zawartością dokumentów, srebrnej biżuterii oraz pieniędzy powodując tym samym straty w łącznej kwocie 1500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.05.2018r. BIAŁA PODLASKA                                                                                                                                                                                                                                                      Nieznany mężczyzna dzwoniąc na telefon stacjonarny mieszkanki Białej Podlaskiej podając się za policjanta z Komendy Policji w Warszawie(bdb) usiłował doprowadzić kobietę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Pod pretekstem, że jej wnuczek potrącił na przejściu dla pieszych w Warszawie kobietę i wobec grożącego mu osadzenia w Zakładzie Karnym zachodzi konieczność przekazania z jej strony tytułem kaucji kwoty 60.000 zł. Zamierzonego celu nie osiągnął wobec oświadczenia pokrzywdzonej, że nie posiada takiej kwoty.

10.05.2018r. ZAKANALE                                                                                                                                                                                                                                                             Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Ford Transit, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego, będąc w stanie nietrzeźwości, wynik 1,8 promila alkoholu w organizmie.

16.07.2017r. BIAŁA PODLASKA                                                                                                                                                                                                                                                           Jedna z bialskich spółek nie sporządziła sprawozdania finansowego z działalności gospodarczej za rok 2016 i nie złożyła go do sądu.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.