kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 09.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 09.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

06.08.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALINY FEDOROWICZ
Nieustalony sprawca,  uszkodził samochód osobowy marki Audi na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.08.2021 r. ROSKOSZ,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 38-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem marki Audi, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, wykorzystując sieć internetową, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że poprzez sklep internetowy, po uprzednim wprowadzeniu w błąd pokrzywdzonego co do zamiaru wywiązania się z zawartej umowy, zaoferował sprzedaż młota udarowego oraz przyjął zapłatę w formie przelewu bankowego, po czym nie dostarczył zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.