Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 09.08.2018

Policyjna kronika zdarzeń 09.08.2018.

08.08.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. PARTYZANTÓW

Policjanci powiadomieni zostali o pobiciu mieszkańca Białej Podlaskiej. 63-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego wspólnie z 33-letnim mieszkańcem miasta, poprzez zadawanie ciosów po głowie oraz kopiąc, dokonali pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

08.08.2018r. MAZANÓWKA, 

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Tuczna w dniu 08 sierpnia 2018 roku przy użyciu oryginalnego klucza pozostawionego na terenie posesji, dostał się do wnętrza budynku mieszkalnego, skąd skradł pieniądze na szkodę mieszkańca gminy Tuczna. 57-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze.

24.07.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki miasta. Sprawca podający się za mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego za pośrednictwem portalu internetowego zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego Iphone 8 w kwocie 1999 zł. Po otrzymaniu pieniędzy, nie przesłał jej zakupionego towaru, jak również nie zwrócił gotówki.

04.07.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca poprzez stronę internetową zaoferował do sprzedaży materaca w kwocie 359,49zł.  po otrzymaniu na wskazane konto należności, zerwał kontakt z pokrzywdzonym i do chwili obecnej zakupionego towaru nie przesłał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.08.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. MIKOŁAJA KOPERNIKA

Nieznany sprawca, dokonał zniszczenia mienia, poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej trzech elementów karoserii w zaparkowanym samochodzie osobowym marki BMW, powodując straty w wysokości 1500 zł. na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

09.08.2018r,  BIAŁA PODLASKA, ul. KONSTANTEGO ROMUALDA BUDKIEWICZA 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem Opel Astra, posiadając aktywny zakaz kierowania pojazdami, wydany przez Sąd Rejonowy oraz będąc w stanie po użyciu alkoholu: 0,22 promila alkoholu w organizmie.

09.08.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznana osoba, podając się za mieszkankę Białej Podlaskiej, przedłożyła pracownikom jednego z banków poświadczające nieprawdę dokumenty, w wyniku czego został jej udzielony kredyt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.08.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ORZECHOWA

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 11:00 na ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  66-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierując samochodem marki  Citroen, zderzył się z samochodem osobowym marki Mazda 323F, którym kierował mieszkaniec Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie kierowca citroena wyjeżdżając ze strefy zamieszkania, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazdą. Obaj kierujący trzeźwi. W wyniku zdarzenia kierowca citroena przewieziony został do szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.