Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 09.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 09.05.2019

19.10.2018r. HALASY, 

Nieznany sprawca dokonał usunięcia znaku granicznego w postaci słupka granitowego, znajdującego się na drodze gminnej. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w  Międzyrzecu Podlaskim.

08.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. AUGUSTA FIELDORFA 

Nieznany sprawca z 3 piętra klatki bloku mieszkalnego, po przecięciu linki stalowej dokonał kradzieży roweru m-ki KROSS HEXAGON na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska oraz usiłował dokonać kradzieży roweru m-ki Romet na szkodę w/w, jednak zamierzonego celu nie osiągnął i pozostawił rower na parterze bloku. Ponadto prawdopodobnie ten sam sprawca z klatki sąsiedniego bloku mieszkalnego dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru m-ki MERIDA który następnie ukrył w pobliskich zaroślach na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Rower Gazela i Romet zostały odzyskane i wydane pokrzywdzonym.

11.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podając sią za sklep internetowy oferował do sprzedaży sandały. Pomimo dokonania wpłaty na wskazane konto bankowe do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru jak tez zwrotu pieniędzy, a sprzedający zaniechał jakichkolwiek z nią kontaktów.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.