Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 09.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 09.03.2020.

07.03.2020 r. TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO

Nieznany sprawca w sklepie dokonał zaboru w celu przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej. Podczas wykonywania czynności ustalono, że sprawca przy użyciu w/w karty dokonał szeregu płatności na terenie Terespola na szkodę pokrzywdzonego.

07.03.2020 r. SŁAWACINEK STARY, 

Nieznany sprawca po uprzednim zdemontowaniu z zawiasów dokonał kradzieży bramy metalowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.03.2020 r. SOSNÓWKA, 

F-sze ZDz PP w Sławatyczach zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Sławatycze kierującego samochodem ciężarowym m-ki Mercedes, w którym ujawniono niezgodność we wskazaniu drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP

09.03.2020r. MOŚCICE DOLNE,

F-sze ZPI KP Wisznice wspólnie z f-szami PSG Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego obywatela Białorusi który kierował samochodem osobowym m-ki Renault będąc w stanie nietrzeźwości 0,52 promila alkoholu w organizmie.

06.03.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA

Do zdarzenia doszło 6.03.2020 roku po godz. 19:00 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Brzeska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel 29-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica trzeźwy, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez jednię mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Pieszy doznał obrażeń ciała. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.