kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 08-15.11.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 08-15.11.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

15.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Mieszkaniec  Białej Podlaskiej za pośrednictwem portalu internetowego złożył zamówienie zakupu zegarka i dokonał przelewu pieniędzy z wybraniem opcji dostawy do paczkomatu. Mężczyzna odebrał paczkę z zawartością oryginalnego opakowania z logo firmy wraz z instrukcją, ale bez zegarka. Do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Skoda 49-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.11.2021r. OLSZANKI
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus 40-letniego mieszkańca gm. Kodeń znajdującego się w stanie nietrzeźwości 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.11.2021r. SAJÓWKA,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat 36-letniego mieszkańca gm. Sławatycze będącego w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

10.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. DOKUDOWSKA 
Nieznany sprawca na Stacji PKP, po uprzednim otwarciu niezabezpieczonych wlewów paliwa w zbiorniku pojazdu Uniwersalnego Ciągnika Szynowego, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia łącznie 200 litrów oleju napędowego powodując straty na szkodę firmy z/s w Warszawie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. TEREBELSKA
Funkcjonariusze wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, iż 21-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska kierował samochodem m-ki Skoda, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie . Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2021r. KODEŃ, ul. TERESPOLSKA 
Funkcjonariusze w trakcie wykonywanych czynności na miejscu interwencji ustalili, że 61-letni mieszkaniec gm. Kodeń, kierował samochodem osobowym marki Kia, będąc w stanie nietrzeźwości:1,6 promila alkoholu w organizmie.

11.11.2021r.gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca dokonał włamania do blaszanego garażu na terenie działki budowlanej, z wnętrza którego skradł: podkaszarkę, poziomicę laserową, torbę narzędziową monterską wraz z narzędziami butę gazową wraz z palnikiem, przedłużacza bębnowego, piły szablastej na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ARTYLERYJSKA
Nieznany sprawca, na terenie budowy dokonał umyślnego rozbicia szyby w drzwiach koparko-ładowarki na szkodę firmy z/s w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.09.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy przez sklep internetowy poprzez wprowadzenie  w błąd co do zamiaru wywiązania się z warunków dostawy zakupionych 15 szt. robotów edukacyjnych. W trakcie realizacji powyższego zamówienia pokrzywdzony przelał środki pieniężne w ramach szybkiego przelewu na rachunek pośrednika. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznana osoba, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem  w ten sposób, że za pośrednictwem portalu internetowego zaoferowała sprzedaż bluzy dresowej znanej firmy. a następnie po otrzymaniu od kupującej zapłaty na podany rachunek bankowy zaniechała wysyłki towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.11.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba bez wiedzy pokrzywdzonej mieszkanki Bydgoszczy wykorzystała jej dane do zakupu sześciu numerów telefonów w sieci komórkowej.

12.11.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PRYMASA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym  m-ki VW  46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.11.2021r. TULIŁÓW, ul. ŁUKOWSKA
Funkcjonariusze, podczas czynności wykonywanych na miejscu zdarzenia drogowego, zatrzymali 22-latka (zam. gm. Międzyrzec Podlaski), który kierował samochodem osobowym m-ki BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.11.2021r. KWASÓWKA,
Funkcjonariusze zatrzymali 50-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Golf znajdując się       w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.11.2021r. PUCHACZE,
Funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który nie posiadając uprawnień kierował samochodem osobowym m-ki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.11.2021r. RUDNIKI, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,68 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.03.2021r.gm. KONSTANTYNÓW,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad  7.tys. zł, wprowadzając w błąd, co do tożsamości w czasie zawierania umowy z operatorem telefonii komórkowej poprzez zawarcie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych i niewywiązanie się z tej umowy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

06.11.2021r.gm. Międzyrzec Podlaski,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w postaci pieniędzy w kwocie 1000 zł poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży palet euro. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.11.2021r BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca usiłował dokonać włamania do niezamieszkałego budynku, jednak do zaboru mienia nie doszło z uwagi na brak przedmiotów będących w zainteresowaniu sprawcy, przy czym podjęte przez sprawcę działania doprowadziły do uszkodzenia okna, gdzie wartość strat wyniosła ok.1.000 zł na szkodę  mieszkańców  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.