kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 08.12.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 08.12.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

03.12.2021r. BIAŁA PODLASKA,
W nieustalonym miejscu za pośrednictwem sieci Internet n/n sprawca uzyskał nieupoważniony dostęp do kont pokrzywdzonej mieszkanki Warszawy na portalu społecznościowym i skrzynce mailowej, a następnie dokonał nieuprawnionej zmiany haseł dostępowych, czym uniemożliwił jej dostęp do danych informatycznych znajdujących na tych kontach oraz wysyłał przez komunikator wiadomości do znajomych pokrzywdzonej z prośbami o opłacenie zamówień. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,
W jednym z marketów na terenie miasta nieznani sprawcy dokonali kradzieży artykułów spożywczych na łączną kwotę ponad 500 złotych na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Z terenu niestrzeżonego  parkingu n/n sprawca dokonał kradzieży pozostawionej bez ciągnika siodłowego naczepy typu chłodnia na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.12.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży 2 sztuk tablic rej. z sam. m-ki Opel na szkodę mieszkańca Białej Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.12.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca z zaparkowanego na parkingu niezabezpieczonego pojazdu m-ki Audi dokonał kradzieży dwóch radioodtwarzaczy CD, akumulatora, kabli rozruchowych, głośnika wraz ze wzmacniaczem oraz szlifierki kątowej na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

08.12.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych poprzez nieuprawniony dostęp do rachunku bankowego oraz przypisanej do niego karty płatniczej, po czym dokonał dwóch transakcji na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.12.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca działając w zamiarze osiągnięcia korzyści majątkowej wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych  w ten sposób, że dysponując oznaczeniami numeru kodu CVV i datą ważności karty bankomatowej należącej do mieszkańca Sulejowa, w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do jego rachunku bankowego, z którego dokonał trzech nieautoryzowanych przelewów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.