Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 08.10.2018

Policyjna kronika zdarzeń 08.10.2018.

06.10.2018r. SITNO, 

Dwaj mieszkańcy gminy Międzyrzec Podlaski w wieku 18 i 40- lat dokonali pobicia mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski zadając mu ciosy pięściami po głowie i kopiąc po całym ciele, czym spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

23.08.2018r. LEŚNA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Leśnej Podlaskiej. Nieznany sprawca korzystając ze strony sklepu internetowego oferował do sprzedaży buty marki Nike (2 pary), gdzie po otrzymaniu przelewu wskazanej kwoty na podany rachunek bankowy, nie wysłał zamówionego obuwia oraz zerwał kontakt.

08.10.2018r. TERESPOL,

W okresie czasu od 03 do 07 października 2018 r.    nieznany sprawca dokonał zniszczenia mienia, poprzez przecięcie dwóch opon w samochodzie marki Renault Master na szkodę obywatela Białorusi.

08.10.2018r. KOSTOMŁOTY II,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Terespolu, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 50-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który  kierował samochodem marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie.

08.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, realizując informację funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska, dokonali zabezpieczenia prasy zmiennokomorowej m-ki John Deere 854 o wartości ponad  147 tys. zł utraconej w wyniku przywłaszczenia o które podejrzany jest 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego na szkodę firmy leasingowej.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Czytaj również: Chciał sprzedać quada stracił telefon

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.