Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 08-10.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 08-10.06.2018.

08.06.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA 
Nieznany sprawca z kieszeni spodni śpiącego w otwartym samochodzie mieszkańca Białej Podlaskiej, dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę w/w.

29.01.2018r. BIAŁA PODLASKA

W jednej z aptek na terenie miasta, nieznany sprawca dokonał zakupu leku wykorzystując dwie, podrobione recepty, w których wpisano nieprawdziwe dane osobowe pacjenta oraz podrobiono podpis lekarza Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.06.2018r., BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZOZOWA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 36-letniego mieszkańca Lublina, który kierował samochodem VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości, wynik: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy  kat. B. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.06.2018r. godz. 22:50 RAKOWISKA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 09.06.2018 roku około godz. 22:50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Kornica, trzeźwy, kierując motocyklem Honda bez uprawnień kat. A, na łuku drogi, chcąc uniknąć zderzenia z zającem, który nagle wbiegł na jezdnię, zjechał na lewą stronę drogi, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie na skutek utraty panowania nad motocyklem przewrócił się. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

10.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Daewoo 26-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości, wynik: 0,7 promila alkoholu w organizmie.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.