Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 08-10.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 08-10.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

10.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA

Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej ustalili, że38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, będący w stanie nietrzeźwości 3 promile alkoholu w organizmie kierował pojazdem m-ki Audi A4. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. GARBARSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 51-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.05.2020 r. ROGOŹNICA,
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 49-letniego mieszkańca Miedzyrzeca Podlaskiego, który kierował motocyklem marki Aprilla znajdując się w stanie nietrzeźwości1,8 promila alkoholu w organizmie.

08.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZEGOWA

Na terenie oczyszczalni Zakładu Oczyszczania Ścieków w Białej Podlaskiej w trakcie wykonywania prac ziemnych związanych z modernizacją i przebudową infrastruktury doszło do niekontrolowanego osunięcia gruntu, w wyniku czego uszkodzeniu uległa rura recyrkulacji ścieków z jednego ze zbiorników końcowej fazy oczyszczania biologicznego i doszło do wycieku nieczystości.

Na miejscu zostały wykonane czynności, które pozwolą na wyjaśnienie wszelkie okoliczności tego zdarzenia.Czynności na miejscu wykonywali zarówno funkcjonariusze bialskiej komendy  jak też pracownicy  WIOŚ.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska

Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.