Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 08-10.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 08-10.02.2019

29.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Nieznany sprawca, na portalu aukcyjnym oferował do sprzedaży grę na konsolę XBOX ONE, za którą otrzymał zapłatę, po czym zerwał kontakt z kupującym i nie wysyłał zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.02.2019r. KOSTOMŁOTY (OSADA),

Nieznany mężczyzna, podający się za policjanta CBŚ w Białymstoku, zatelefonował na telefon stacjonarny 71-letniej mieszkanki gminy Kodeń informując, iż w związku z  atakami hakerskimi na banki  jej konto jest zagrożone. Następnie polecił aby kobieta po rozłączeniu się potwierdziła jego wiarygodność dzwoniąc na numer 997 (gdzie potwierdzono iż taki policjant pracuje). Pokrzywdzona otrzymała kolejny telefon od tego mężczyzny z zapytaniem o numer konta bankowego, w czasie kiedy pokrzywdzona poinformowała, że nie udzieli takiej informacji telefonicznie, rozmowa została przerwana. 71-latka telefonicznie skontaktowała się z Bankiem gdzie uzyskała informację, że pracownicy banku nie maja wiedzy odnośnie ataków hakerskich i konta klientów są bezpieczne. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona nie poniosła strat materialnych. Postepowanie prowadzi KP Terespol.

07.02.2019r. godz. 23:00,  KONSTANTYNÓW, ul. JANOWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski, zatrzymali do kontroli drogowej  kierującego pojazdem marki Peugeot  22-letniego mieszkańca gminy Kornica, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie.

09.02.2019r. godz. 17:15,  KOBYLANY, 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 09.02.2019 r. około godz. 17:15 na drodze DK-2 w miejscowości Kobylany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem audi A6, 25-letni mieszkaniec gminy Terespol, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z jadącym drogą DK-2 samochodem osobowym marki Passat, którym kierował 59-letni obywatel Białorusi. W wyniku zdarzenia VW Passat zjechał do przydrożnego rowu uderzając w konstrukcję infrastruktury drogowej, a kierujący nim doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Obydwaj kierujący trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.