Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 08-09.04.2019

Policyjna kronika zdarzeń 08-09.04.2019

05.04.2019r. JANÓW PODLASKI, ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Nieznany sprawca dostał się do wnętrza remontowanego budynku, skąd skradł elektronarzędzia, m.in. giętarka, myjka ciśnieniowa, szlifierka kątowa, młoty udarowe. Ponadto sprawca włamał się do zbiorników paliwa koparko – ładowarki m-ki oraz wózka jezdniowego, z których skradł około 200 litrów oleju napędowego na szkodę firmy w Białej Podlaskiej.

07.04.2019r. KOSTOMŁOTY, 

Nieznany sprawca dokonał umyślnego zniszczenia poprzez spalenie 30 bel słomy na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

08.04.2019r. SITNIK, 

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia zaparkowanego na terenie posesji samochodu osobowego m-ki AUDI m.in. poprzez przecięcie opon pojazdu, zarysowanie ostrym narzędziem powłoki lakierniczej jego elementów, pocięcia foteli wewnątrz pojazdu, a także uszkodzenie opon w dwóch przyczepkach samochodowych oraz rowerach znajdujących się w budynku stodoły na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

08.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. EMILII PLATER
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał zaboru w celu przywłaszczenia, pozostawionego na murku ogrodzenia posesji, portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2018r. ŁOBACZEW DUŻY,

44-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem mieszkańca gm. Terespol przy zakupie samochodu osobowego m-ki Skoda, wprowadzając go świadomie w błąd co do stanu technicznego pojazdu.

08.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zdarzenia drogowego z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku jazdy pojazdem Fiat kierowanym przez 78-latka z Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

02.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca prowadząc sklep internetowy że oferował do sprzedaży leku przyjął zapłatę, po czym zaniechał dalszego kontaktu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. AKADEMICKA
N/n sprawca, dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do hali sportowej, poprzez wybicie szyby na szkodę Zespołu Szkół. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.04.2019r. KOMARNO,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski, zatrzymali do kontroli drogowej, 58-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus będąc w stanie nietrzeźwości:2,6 promila alkoholu w organizmie.

09.04.2019r. HORBÓW-KOLONIA,

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w dniu 09.04.2019r. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska, trzeźwa, kierując samochodem osobowym marki Nissan, na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn zjechała z jezdni, a następnie na pobocze gdzie uderzyła drzewo. W wyniku zdarzenia doznała obrażeń i przewieziona została do szpitala.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.