Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 08-09.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 08-09.01.2019

11.11.2018r.  Kodeń

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Kodeń. Przez stronę internetową, która należeć miała do firmy z/s w Dąbrowie Górniczej, pokrzywdzona zakupiła kurtkę zimową za kwotę 297,60 zł, gdzie po wpłaceniu pieniędzy na podane konto bankowe do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionej kurtki oraz zwrotu pieniędzy.

09.01.2019 r.  gm. Leśna Podlaska

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim realizując informacje własne ustalili, że 40-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, w swoim miejscu zamieszkania przy użyciu nielegalnego przyłącza omijającego układ pomiarowy, dokonał kradzieży energii elektrycznej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

09.01.2019r.  TERESPOL,  ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo -Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,92  alkoholu w organizmie.

09.01.2019r. GM. TERESPOL,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol na podstawie informacji własnej ustalili, że 62-letnia mieszkanka gm. Terespol trudni się rozlewaniem i nielegalną sprzedażną alkoholu, który sprzedała w miesiącach listopad – grudzień 2018 r. ustalonej osobie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.