Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 08.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 08.08.2019

18.04.2019r. SŁAWACINEK NOWY,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca oferował do sprzedaży małą lodówkę, po telefonicznych ustaleniach co do zakupu i otrzymaniu pieniędzy na podane konto bankowe, do chwili obecnej nie dostarczył towaru, nie zwrócił wpłaconej kwoty oraz zerwał kontakt z kupującym.

06.08.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie  na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu społecznościowym oferował do sprzedaży konsolę PS4 po ustaleniach za pomocą komunikatora co do zakupu i otrzymaniu pieniędzy na podane konto bankowe, do chwili obecnej nie dostarczył towaru, nie zwrócił wpłaconej kwoto oraz zerwał kontakt z kupującym.

08.08.2019r. BEREZA,

Policjanci Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca, podając się za koleżankę pokrzywdzonej wysłał do niej wiadomości z komunikatora dotyczące pożyczki pieniędzy poprzez wygenerowanie dwóch sześciocyfrowych kodów i podanie ich w wiadomości, w wyniku czego zostały zrealizowane dwie wypłaty z bankomatu.

08.08.2019 r. TERESPOL,  ul. WYSZYŃSKIEGO

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wspólnie z f-szami PSG Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Nissan 24-letniego mieszkańca gm. Zalesie, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.