kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 08.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 08.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

08.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA ul. JANOWSKA
35 letni mieszkaniec Piszczaca kierował samochodem osobowym m-ki Audi pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca dokonał włamania na konto „Facebook” oraz poczty elektronicznej i usiłował wyłudzić od mieszkanki Białej Podlaskiej pieniądze. Postępowanie prowadzi KMP biała Podlaska.

08.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA ul. GRUNWALDZKA
Nieznana osoba poprzez portal „Facebook” doprowadziła mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że umieściła ogłoszenie dotyczące sprzedaży kompletu wtryskiwaczy paliwa po czym po otrzymaniu pieniędzy do dnia dzisiejszego nie zrealizowała zamówienia, jak również nie zwróciła pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.07.2020 r. TULIŁÓW ul. ŁUKOWSKA
53 letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

08.07.2020 r. WOSKRZENICE DUŻE
Nieznani sprawcy, po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń w postaci zamków tylnych drzwi w naczepie doczepionej do ciągnika siodłowego, dostali się do jej wnętrza skąd skradli mienie w postaci urządzeń elektronicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA ul. KONCERTOWA
19 letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska kierując motocyklem nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, wskutek czego wjechał w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód m-ki Audi. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał złamania kończyny dolnej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA
Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  wobec dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej podejrzanych o posiadanie środków odurzających i uprawę konopi wbrew przepisom ustawy oraz środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  wobec mieszkańca Białej Podlaskiej podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowej wbrew przepisom ustawy i udzielanie ziela konopi innym osobom. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.07.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec mieszkańca Węgrowa podejrzanego o wyrządzenie szkody majątkowej w ten sposób, że za pośrednictwem sieci Internet zawierał umowy o pożyczki gotówkowe wykorzystując w tym celu dane innej osoby czym wprowadził w błąd instytucje finansowe co do tożsamości pożyczkobiorcy. Postępowanie prowadzi KP w Międzyrzec Podlaski.

08.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji wobec mieszkańca Białej Podlaskiej podejrzanego posiadanie znacznej ilości środka odurzającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.