Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 08.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 08.07.2019

08.07.2019r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. ŻWIRKI I WIGURY 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 42-letniego mieszkańca  Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ANNY JAGIELLONKI

Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę niosącego zakupy do samochodu mieszkańca gm. Biała Podlaska, z kieszeni spodni zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2019r. TERESPOL,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży komplet książek, za który otrzymała pieniądze.  Jednak do chwili obecnej nie wywiązał się z umowy i nie przesłał książek, jak też  nie zwrócił pieniędzy i zerwał wszelki kontakt.

03.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.  N/n sprawca podający się za przedstawiciela hotelu w  Międzyzdrojach, na portalu ogłoszeniowym zaoferował wynajęcie apartamentu i po otrzymaniu od pokrzywdzonego przelewu tytułem zaliczki zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.